POLECAMY  -  Telewizja Kablowa HD pakiet  START - 15 zł  MIKRO – 33 zł  MIDI – 44 zł  MAX - 68 zł  MEGA - 99 zł

Wireless - łącze radiowe i FTTH


Usługa dostępu do internetu skierowane są do mieszkańców budynków jednorodzinnych wykorzystuje stabilną sieć radiową w paśmie 5 GHz . Dzięki znaczącej liczbie punktów dostępowych gwarantuje szybki i bezproblemowy dostęp do sieci internet na terenie miasta Sochaczew i przyległych gmin , szybką i fachową pomoc techniczną , stabilne łącza i to wszystko w rozsądnej cenie .

FTTH ŚWIATŁOWÓD w Twoim domu - to już możliwe !

Aktualnym i przyszłym abonentom łączy radiowych na terenie miasta i gminy Sochaczew będziemy oferowali przejście na niezawodne i dające szereg możliwości skorzystania z usług dodatkowych w tym telewizji IP telefonii czy monitoringu - łącze światłowodowe FTTH w najnowszej technologii zapewniające najwyższy poziom świadczenia usług .

Masz już łącze radiowe od nas i jesteś zainteresowany przejściem na światłowód nie zwlekaj zgłoś swój akces w zakładce FTTH-zgłoszenie , mailem lub w naszym biurze osobiście ,

Przyłącz się już dziś a zyskach możliwość przejścia na łącze światłowodowe !                              Poznaj nas i najnowsze informacje >>> kliknij

WiFi - w Twoim domu !

Dla naszych odbiorów oferujemy markowe routery WiFi z naszym serwisem ,konfiguracją i gwarancją . Oferowany router gwarantuje zasięg w całym budynku.

Korzystając z routera możesz podłączyć kilka urządzeń- komputerów w tym bezprzewodowo bez zwiększania opłaty abonamentowej .

Aby zamówić wystarczy zadzwonić do naszego biura tel. 500055320


Teraz nowe pakiety promocyjne w atrakcyjnych cenach !

6 Mbit/s , 9 Mbit/s , 16 Mbit/s ,24 Mbit/s - i każdy inny na życzenie klienta według indywidualnej oceny warunków .  Skorzystaj z promocji - router w cenie instalacji !

W godz. 22 - 8  tylko u nas zwiększenie parametrów Twojego łącza bez dodatkowych kosztów - zapraszamy !

Tylko u nas gwarancja pasma !   Stały zewnętrzny adres IP bez dodatkowych opłat !    Wieczory bez limitów !   Szczegółowa oferta dostępna w biurze !   Zapraszamy !

 

Do pobrania: Pełny cennik usług oraz Regulamin; do otwierania plików PDF: Acrobat
 

POWRÓT